На Летичівщинні вшанували пам’ять загиблих під час голодомору

1Український народ за свою багатовікову історію пережив немало трагедій. На багаті українські землі з давніх давен зазіхали різні чужинці. Але найжахливішим і найбільш руйнівним  за своїми наслідками для України був Голодомор 1932-1933 років.

        Такої страшної трагедії, яку пережив наш народ у 30-х роках ХХ століття, не знав, мабуть, жоден народ в історії людства. З голоду пухли і вмирали люди, часто цілими родинами. І це – в тисячах українських сіл.

День пам’яті жертв голодоморів щорічно об‘єднує український народ навколо вшанування усіх загиблих від голоду. У цей День всеукраїнство світу згадує трагедію вселенського масштабу – геноцид українського народу, вчинений комуністичним режимом. Голод жахливий, але коли він організований, рукотворний, то стає страшною зброєю придушення і нищення, справжньою косою смерті.

Сьогодні, напередодні Дня пам’яті жертв Голодомору, біля Пам’ятного знаку жертвам Голодоморів  у Летичеві відбувся мітинг-реквієм, на якому вшанували пам’ять загиблих під час голодомору 1932-33 років.  В заході взяли участь голова голова районної ради Альона Хавхун, голова  Летичівської  селищної ради Ігор Тисячний, заступник голови райдержадміністрації Володимир Насобков, представники трудових колективів, державних установ та громадськість селища.

Учасники заходу поклали колоски та лампадки до Пам’ятного хреста жертвам Голодоморів, вшанували пам’ять загиблих під час комуністичного терору і геноциду хвилиною мовчання.

Хай ті часи, що залишилися у минулому, будуть наукою для прийдешніх поколінь, щоб такої тиранії, такого знущання над людьми більше не відбулося ніколи ні в історії українського народу, ні в історії людства. Нашим святим обов’язком є не лише гідне вшанування пам’яті загиблих від голоду, а й відновлення історичної правди про причини та наслідки трагедії.

2

QR Code - Take this post Mobile!
Use this unique QR (Quick Response) code with your smart device. The code will save the url of this webpage to the device for mobile sharing and storage.
Коментарі и пінги до записів заборонені.

Комментарии закрыты.

Розр.I.Kordyak
Return to Top ▲Return to Top ▲