Відбулося покладання квітів з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи

1День Гідності та Свободи не просто чергове свято в нашому календарі, воно є твердженням ідеалів свободи і демократії, а також пошаною тих, хто віддав свої життя, захищаючи інтереси громадян України. Це був дуже важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою гідність та своє прагнення свободи. Революція відбулася не лише в політичному житті країни, а й у нас самих, у нашій свідомості, у наших сім’ях і родинах, у нашому суспільстві.

Сьогодні голова районної ради Альона Хавхун, голова райдержадміністрації Раїса Кабанова, голова Летичівської селищної ради Ігор Тисячний, громадськість селища взяли участь у заходах з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи.

Учасники зібрання хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять полеглих патріотів України – Героїв Небесної Сотні, воїнів АТО/ООС та всіх українських захисників, які у різні роки боролися за незалежність нашої держави та поклали квіти до Меморіальної плити «Герої не вмирають» та Меморіального комплексу загиблим за незалежність України.

Сьогодні боротьба за незалежність України, її суверенітет, територіальну цілісність продовжується, і від зовнішньої агресії нас захищають такі ж патріоти й щирі люди, які були тоді на Майданах міст та містечок нашої країни. За цю боротьбу заплачено страшну ціну: своє життя віддали найкращі, серед яких наші земляки: Іван Віхтюк, Іван Зубков, Олександр Пастухов, Юрій Савіцький, Денис Дзингель, Леонід Димінський, Леонід Шірпал, Віталій Крижак, Руслан Присяжнюк, Яків Майданюк.  Це люди, подвиг яких ми будемо пам’ятати вічно, їхня мужність переказуватиметься з покоління в покоління, вони – Герої нашого часу.

Минуть роки…Відлетять у вічність…

Але не згасне пам’ять про Героїв, які загинули за цілісність, гідність і свободу України!

Слава Україні!

Героям Слава!

2

3

QR Code - Take this post Mobile!
Use this unique QR (Quick Response) code with your smart device. The code will save the url of this webpage to the device for mobile sharing and storage.
Коментарі и пінги до записів заборонені.

Комментарии закрыты.

Розр.I.Kordyak
Return to Top ▲Return to Top ▲