Сьогодні Україна відзначає чотири славетних свята – День захисника України, День українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці та річницю створення УПА

Без названия - копияСьогодні Україна відзначає чотири славетних свята – День захисника України, День українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці та річницю створення УПА.

Недарма святкуємо їх в один день, адже козацтво – це наша історія і велика гордість, душа всієї України, а Божа Матір вважається заступницею і покровителькою українського козацького війська, яка оберігала і надавала воїнам сил у боротьбі з ворогом.

Хочу сьогодні привітати всіх військовослужбовців України. У ваших руках спокій наших домівок, спокій близьких. Нехай ваша служба на захисті нашої країни буде спокійною та легкою. Низький вам уклін!

Також від щирого серця вітаю з цими знаменними святами всіх українців, гідних нащадків великих прадідів, у чиїх жилах тече гаряча козацька кров. Саме дух козацтва покоління за поколінням виховує у наших земляків патріотизм, національну свідомість, почуття гордості. Бажаю вам здоров‘я і наснаги, єдності та віри, нових перемог і звершень!

Зі святом козацтва, захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці!

З повагою,

голова районної ради

Альона Хавхун

QR Code - Take this post Mobile!
Use this unique QR (Quick Response) code with your smart device. The code will save the url of this webpage to the device for mobile sharing and storage.
Коментарі и пінги до записів заборонені.

Комментарии закрыты.

Розр.I.Kordyak
Return to Top ▲Return to Top ▲