Напередодні Дня захисника України голова районної ради Альона Хавхун відвідала сім’ї загиблих учасників АТО

6Понад шість років тому на українську землю прийшло лихо, яке безжально стинає цвіт нації – найкращих синів нашого народу. Біль утрат у зоні АТО/ООС тривожить щодня душу кожного українця. Кращих своїх патріотів втрачає Вітчизна, а українські сім’ї залишаються без рідних.

Напередодні Дня захисника України голова районної ради Альона Хавхун відвідала  сім’ї загиблих учасників АТО та сказала  безмежне, щире ДЯКУЮ батькам та дружинам воїнів, які, на жаль, не повернулися з війни.

У кожного в очах досі читається печаль і біль, які ще не минули, та і певно не минуть ніколи.
Очільниця району  висловила слова шани, співчуття та розуміння непоправної втрати синів, подякувала за їхній подвиг.

Члени сімей загиблих Героїв подякували за моральну підтримку. Ділячись спогадами про синів, виразили сподівання, що захищаючи державний суверенітет та територіальну цілісність України, їх сини загинули немарно, що ціною свого життя наблизили час перемоги.

Допоки ми будемо берегти у серці непереможний, добрий і мужній образ загиблих воїнів доти і житиме світла пам’ять про них.

Слава Україні! Вічна слава її героям! Герої не вмирають!

5

3

2

1

4

QR Code - Take this post Mobile!
Use this unique QR (Quick Response) code with your smart device. The code will save the url of this webpage to the device for mobile sharing and storage.
Коментарі и пінги до записів заборонені.

Комментарии закрыты.

Розр.I.Kordyak
Return to Top ▲Return to Top ▲