Працівників освіти Летичівщини привітали з професійним святом

1Творці нового покоління українців – це про наших вітчизняних працівників освіти, які традиційно відзначають своє професійне свято у першу неділю жовтня. Педагог – особистість неординарна, творча, обізнана, яка ввесь час перебуває в пошуку чогось нового, цікавішого, досконалішого. Немає, мабуть, на землі людини яка б вийшла у великий світ без напутнього слова вчителя. Адже саме він засіває дитячі душі зерном мудрості, доброти, вчить жити, бо життя – це той самий урок, який треба пройти впевненим кроком.

Сьогодні, напередодні Дня працівників освіти, голова районної ради Альона Хавхун привітала освітян Летичівської громади з професійним святом.

«Саме ви – педагоги, щодня долучаєтесь до формування особистостей майбутнього покоління українців. Те, що ви щоденно вкладаєте в дітей – неоціненний дар. Зараз на вас покладена місія осучаснювати процес навчання і ми усі разом щодня змінюємося, навчаємося та розвиваємось. Велике щастя мати вчителя, який навчає бути Людиною, який уміло передає свої знання та вміння. Дякую за працю, турботу, вкладені серце і душу у майбутнє Летичівщини  та України», зауважила посадовиця у своєму вітальному слові.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, навчання та виховання у молодого покоління патріотизму, любові до України та з нагоди професійного свята – Дня працівника освіти Грамотами районної ради відзначено одних із кращих працівників освітньої галузі Летичівської селищної ради.

2

3

4

5

6

7

8

9

QR Code - Take this post Mobile!
Use this unique QR (Quick Response) code with your smart device. The code will save the url of this webpage to the device for mobile sharing and storage.
Коментарі и пінги до записів заборонені.

Комментарии закрыты.

Розр.I.Kordyak
Return to Top ▲Return to Top ▲