У Летичеві вшанували пам’ять захисників, які загинули в боротьбі за незалежність нашої держави

129 серпня 2020 року вся Україна вшановує пам‘ять захисників, які загинули в боротьбі за незалежність нашої держави. Вшанування пам’яті полеглих Героїв України у цей день обрано не випадково. 29 серпня 2014 року – день, коли на Сході України загинула найбільша кількість українських військових.
Цього дня в Летичеві вшанувати пам‘ять загиблих Героїв покладанням квітів та Хвилиною мовчання зібралися керівники органів місцевого самоврядування, органів виконавчої влади, військовослужбовці, духовенство, громадськість, рідні та близькі полеглих.

Слід зауважити, що символом пам‘яті у цей день є квітка соняха. Зображення соняха обрано не випадково – адже трагічні події російсько-української війни розгорталися вкінці літа 2014 року на сході нашої держави саме на полях соняхів. І саме під цими соняхами сотні захисників віддали свої життя, відстоюючи  свободу та незалежність України.

Нехай пам‘ять про усіх загиблих Героїв України згуртує нас, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі!

2.1

2

3

4

5

QR Code - Take this post Mobile!
Use this unique QR (Quick Response) code with your smart device. The code will save the url of this webpage to the device for mobile sharing and storage.
Коментарі и пінги до записів заборонені.

Комментарии закрыты.

Розр.I.Kordyak
Return to Top ▲Return to Top ▲