На Летичівщині відзначили День Державного Прапора та День Незалежності України

 

??

День Незалежності України – це найбільше національне свято. Незалежність є найціннішим скарбом, найвищим досягненням і найвагомішим надбанням, здобутим поколіннями українців.

23 серпня на площі Героїв Майдану, з нагоди Дня Державного Прапора та 29-ї річниці незалежності України відбулися урочисті районні заходи, участь у яких взяла голова Летичівської районної ради Альона Хавхун, представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, трудових колективів району, а також представники та керівники громадських організацій району, гості та жителі Летичівщини.

Розпочався захід урочистим підняттям Державного Прапора України та Прапора району під Державний Гімн України.

За добрим звичаєм під час заходу вшанували пам’ять загиблих за свободу та незалежність України хвилиною мовчання,  покладанням квітів до пам’ятної плити «Герої не вмирають», Меморіального комплексу загиблим Героям за Незалежність України.

Крім того, учасники зібрання поклали квіти до погруддя Тарасу  Шевченку.

Голова Летичівської районної ради Альона Хавхун під час своєї вітальної промови побажала жителям Летичівщини спокою та злагоди, миру, міцного здоров’я, щедрої долі, успіхів у справах та починаннях заради процвітання незалежної України та її народу.

«Нехай ваші серця будуть сповнені гордістю за нашу державу, прагненням до єднання та порозуміння, а джерело віри, надії та любові до України буде невичерпним», зазначила посадовиця.

Також вже стало традицією, напередодні Дня Незалежності України здійснювати оновлення районної Дошки Пошани, тому сьогодні відбулося урочисте відкриття Дошки Пошани Летичівського району, на яку занесені кращі трудові колективи та окремі люди     різних професій, які зробили вагомий внесок у розвиток рідного краю.

Під час урочистого заходу керівники району нагородили кращих працівників установ та організацій Почесними Грамотами Хмельницької обласної ради та обласної адміністрації,  районної ради та районної державної адміністрації.

??

??

2

??

??

??

??

8

7

9

10

QR Code - Take this post Mobile!
Use this unique QR (Quick Response) code with your smart device. The code will save the url of this webpage to the device for mobile sharing and storage.
Коментарі и пінги до записів заборонені.

Комментарии закрыты.

Розр.I.Kordyak
Return to Top ▲Return to Top ▲