ID-картка – як вимога сьогодення

106380016_3087969987938890_5075355910918832465_nГолова районної ради Альона Хавхун  пересвідчилась на практиці у надійності та захищеності сучасного паспорта громадянина України у вигляді ID-картки.
Україна переходить до електронної системи урядування, прийнятої у багатьох державах світу, тому на сьогодні кожен українець має змогу оформити паспорт громадянина України у вигляді ID-картки.

Документ має вигляд пластикової картки, що містить безконтактний електронний носій(чіп), на якому зберігаються біометричні дані власника, зокрема, відцифорований образ обличчя, відцифрований підпис та відбитки пальців рук. Вагомою перевагою у оформленні ID-картки є те, що ніхто інший, крім власника не зможе нею скористатися у протиправних цілях, порівняно з паспортом громадянина України у вигляді книжечки.

Візуально на самій ID-картці можна побачити:

– назву держави;

– назву документа;

– прізвище, імя ,по батькові;

– стать: чоловічу/жіночу;

– громадянство;

– дату народження;

– унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі;

– номер самого документа;

– дату видачі та закінчення строку його дії;

– найменування та код установи, що його видала;

– номер платника податків (ідентифікаційний код);

– місце народження;

– оцифроване фото;

– оцифрований підпис особи.

Варто зазначити, що змінну інформацію про особу (як приклад: реєстрація місця проживання, сімейний стан, відомості про дітей, тощо) буде занесено лише до електронного чіпу паспорта та яку можна буде змінити без необхідності виготовлення (та відповідно оплати) нового документа у підрозділі міграційної служби.

Ще одним плюсом у оформленні ID-картки є те, що процедура оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон може бути виконана швидше, так як дані заявника вже внесені в Єдиний Державний демографічний реєстр.

На сьогодні заміна паперового паспорту на ID-картку не є обов’язковою для громадян та відбувається за необхідності або ж за бажанням особи. Законодавство не визначає кінцевого терміну чинності паспортів зразка 1994 року, а значить – паспорти-книжечки залишаються й надалі документами, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України на рівні із паспортними документами нового зразка.
Оформлення такого документа здійснюється в Летичівському районному секторі Управління Державної міграційної служби України в Хмельницькій області за адресою:, смт. Летичів, вул. Івана Франка, 20.

QR Code - Take this post Mobile!
Use this unique QR (Quick Response) code with your smart device. The code will save the url of this webpage to the device for mobile sharing and storage.
Коментарі и пінги до записів заборонені.

Комментарии закрыты.

Розр.I.Kordyak
Return to Top ▲Return to Top ▲