Відзначили 5-ту річницю з Дня створення Національної поліції України

1День Національної поліції України – є святом тих, хто щодня на службі пізнає ризики і небезпеку, хто попри будь-які негаразди, виконує свій важкий, але важливий для суспільства обов’язок із захисту життя та здоров’я, прав і свобод людини, правопорядку та спокою у нашій державі.

Сьогодні, напередодні 5-ї річниці з Дня створення Національної поліції України, працівників поліції району привітали голова районної ради Альона Хавхун, голова районної державної адміністрації Раїса Кабанова, перший заступник Летичівського селищного голови Олег Ліщинський та заступник Меджибізьського селищного голови Олександр Ткач.

Керівники району та громад наголосили на тому, що служба працівників поліції ніколи не буде легкою, адже вона вимагає від кожного зібраності, вміння знаходити рішення в найскладніших ситуаціях, відваги й самопожертви.

За високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків, вагомий особистий внесок у забезпечення законності, правопорядку, захисту конституційних прав і свобод громадян та з нагоди 5-ї річниці з Дня створення Національної поліції України Грамотами Летичівської районної ради нагороджено: оперуповноваженого сектору кримінальної поліції Летичівського ВП ГУНП в Хмельницькій області, старшого лейтенанта поліції Атаманова Володимира Валентиновича, начальника сектору превенції Летичівського ВП ГУНП в Хмельницькій області Мельника Євгенія Валентиновича, старшого інспектора з контролю за обігом зброї у сфері дозвільної системи сектору превенції Летичівського ВП ГУНП в Хмельницькій області Сірика Володимира Володимировича. Крім того,  Подяку голови Летичівської районної ради висловлено колективу Летичівського  відділу поліції ГУНП в Хмельницькій області.

Альона Олексіївна під час свого вітального слова висловила  вдячність за самовіддану працю, за службу, вірність присязі та відданість українському народові і побажала правоохоронцям витримки, невичерпної енергії, миру, родинного затишку, міцного здоров’я, плідної праці на благо України.

3

2

4

6

5

QR Code - Take this post Mobile!
Use this unique QR (Quick Response) code with your smart device. The code will save the url of this webpage to the device for mobile sharing and storage.
Коментарі и пінги до записів заборонені.

Комментарии закрыты.

Розр.I.Kordyak
Return to Top ▲Return to Top ▲