У ДП “Летичівське лісове господарство” новий керівник

1Директором державного підприємства «Летичівське лісове господарство» призначено Ігоря Сивуна. 23 червня представникам районної влади та трудовому колективу підприємства нового керівника представив начальник Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства Петро Пешко.

Петро Степанович висловив сподівання, що з молодим та енергійним керівником підприємство матиме позитивні показники діяльності та належний рівень заробітної плати працівників.

Голова районної ради Альона Хавхун привітала Ігоря Васильовича з призначенням та побажала плідної праці на відповідальній посаді, а також віднайти спільне бачення з очолюваним колективом та розуміння й підтримку один одного в питанні розвитку лісового господарства.

Ігор Сивун подякував за довіру обласного управління, висловив сподівання на трудовий колектив щодо тісної співпраці на благо колективу й підприємства загалом та озвучив своє бачення його розвитку.  А враховуючи те, що в лісовому господарстві Ігор Васильович людина не нова і за спиною не один десяток років досвіду роботи в галузі, організаторських здібностей йому не позичати, тож роботу нового керівника оцінюватимуть не лише лісівники, а й громада району ввіреного йому лісогосподарського підприємства.

 

 

Із біографії:  Ігор Сивун народився 09 серпня 1978 року в селі Піщаниця, Овруцького району Житомирської області. Закінчив НАУ м. Київ у 2000 році та Український державний лісотехнічний університет м. Львів у 2005 році. Працював робітником лісогосподарського виробництва 3-го розряду Бохнянського лісництва помічником лісничого Козачанського лісництва, інженером з зовнішньо-економічних зв’язків, головним інженером Державного підприємства Летичівського держлісгоспу, головним інженером Державного підприємства «Хмельницьке  лісомисливське господарство» та заступником директора з виробництва  Державного підприємства «Летичівське лісове господарство».

За період   роботи  в     лісовому    господарстві    зарекомендував себе  висококваліфікованим  фахівцем, володіє високим професійним рівнем з питань ведення лісового господарства та охорони і захисту лісу.

2

4

5

3

QR Code - Take this post Mobile!
Use this unique QR (Quick Response) code with your smart device. The code will save the url of this webpage to the device for mobile sharing and storage.
Коментарі и пінги до записів заборонені.

Комментарии закрыты.

Розр.I.Kordyak
Return to Top ▲Return to Top ▲