Журналістів Летичівщини привітали з професійним святом

1Щорічно 6 червня в Україні відзначається День журналіста. Це свято тих, кому ми зобов’язані найсвіжішими новинами і найгучнішими сенсаціями. Ці люди виконують свою роботу повсякчас, у будні і свята,  переслідуючи тільки одну мету – донести правду до громадян.

Сьогодні голова районної ради Альона Хавхун привітала журналістів ПП «Редакція газети «Летичівська газета» з професійним святом.

«Професія журналіста універсальна.  Адже сьогодні ви  можете писати про медицину, а завтра – про проблеми екології. Саме тим і цікава ваша професія,  що дарує  знайомство з різними людьми, дає можливість бути в курсі всіх подій, але поряд з цим, вимагає від вас високої ерудиції, хорошого мислення та уяви, майстерності про складне розказати просто  і чесно. Тож нехай ваші публікації будуть і надалі реальним дзеркалом нашого району  з його багатогранністю, розмаїттям позицій та думок. Нехай вашим основним  орієнтиром  у виборі професійних пріоритетів буде чесність та правдивість», зауважила очільниця району.

Посадовиця побажала винуватцям свята міцного здоров’я, особистого щастя, сімейного благополуччя, нових цікавих тем, сміливих проєктів та наполегливості в досягненні нових висот на ниві журналістики.

За оперативне та об’єктивне висвітлення різноманітних сфер діяльності жителів району, активну життєву журналістську позицію  та з нагоди Дня журналіста Альона Олексіївна вручила колективу ПП «Редакція газети «Летичівська газета» Подяку Летичівської районної ради.

Слова вітань журналістам прозвучали також від голови районної державної адміністрації Раїси Кабанової.

3

2

QR Code - Take this post Mobile!
Use this unique QR (Quick Response) code with your smart device. The code will save the url of this webpage to the device for mobile sharing and storage.
Коментарі и пінги до записів заборонені.

Комментарии закрыты.

Розр.I.Kordyak
Return to Top ▲Return to Top ▲