Голова районної ради Альона Хавхун взяла участь у щотижневій нараді, яка відбулася у Летичівській РДА

?????????????????????????????????????????????????????????

Голова районної ради Альона Хавхун взяла участь у щотижневій нараді з керівниками організацій та установ району, яка відбулася у Летичівській районній державній адміністрації.

Нарада розпочалася із підведення підсумків роботи за період карантину та узгоджено першочергові заходи,  заплановані у найближчий час.  Начальник штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Володимир Насобков повідомив присутнім про епідеміологічну ситуацію в районі.

 Також  про стан справ проінформували:  начальник 15 – ДПРЧ ГУ ДСНС у Хмельницькій області Олександр Яцишен; начальник Летичівського районного відділу поліції ГУНП в Хмельницькій області Валерій Онісьєв; головний лікар КНП «Летичівська центральна районна лікарня» Віктор Зьомко, начальник Летичівського районного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області Євген Винник, керівник Управління Державної казначейської служби у Летичівському районі Марія Хуторянець, директор Летичівської районної філії Хмельницького ОЦЗ Людмила Пасєка, керівник філії «Летичівський райавтодор» Іван Карачко, директор Летичівського підрозділу  РЕМ  Андрій Гром.

Значну увагу було приділено питанням запобіганню скупчення людей та поширення коронавірусної хвороби на території місцевого ринку та магазинів і торговельних точок, закладів громадського харчування, дотриманню продавцями та покупцями карантинних вимог, тощо.

Крім того учасниками зібрання було обговорено ряд питань щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби на Летичівщині під час чергового етапу пом’якшення карантину.

Обговорено також питання щодо забезпечення проведення робіт, пов’язаних із ремонтами доріг на території Летичівського району.

По завершенню наради підведено підсумки та визначено конкретні завдання посадовцям.

1591250209_dscn0024

QR Code - Take this post Mobile!
Use this unique QR (Quick Response) code with your smart device. The code will save the url of this webpage to the device for mobile sharing and storage.
Коментарі и пінги до записів заборонені.

Комментарии закрыты.

Розр.I.Kordyak
Return to Top ▲Return to Top ▲