Голова районної ради Альона Хавхун відвідала ветеранів Другої світової війни

1Друга світова війна незагоєною раною людської пам’яті і досі нагадує про себе. Ця пам’ять буде жити доти, доки живі очевидці тих страшних подій: ветерани війни, учасники бойових дій, інваліди війни, ті, кому випало стати свідками злодіянь нацизму та їх наслідків. Житиме вона і далі, адже ми не дозволимо стертись іменам захисників зі сторінок історії, обелісків, меморіальних плит.

Напередодні відзначення 75-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні голова районної ради Альона Хавхун відвідала учасників бойових дій, які проживають у Летичівському районі.

Керівниця району поспілкувалася зі свідками тих подій, особисто висловила вдячність за те, що 75 років тому вибороли для нас свободу, що повернули віру у майбутнє, дали можливість жити і розвиватися нащадкам українського народу.

Також Альона Олексіївна вручила ветеранам війни подарунки та побажала ще багато щедрих літ прожити у здоров’ї, благополуччі, увазі близьких та рідних.

Ветерани з радістю приймали вітання, втирали непрохані сльози від спогадів про далекі фронтові роки та побратимів, дякували за увагу і щиро бажали Україні миру, адже знають, якою дорогою ціною доводиться його здобувати.

3

2

5

4

QR Code - Take this post Mobile!
Use this unique QR (Quick Response) code with your smart device. The code will save the url of this webpage to the device for mobile sharing and storage.
Коментарі и пінги до записів заборонені.

Комментарии закрыты.

Розр.I.Kordyak
Return to Top ▲Return to Top ▲