26 квітня – День Чорнобильської трагедії

          Без названияШановні ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС, мешканці Летичівщини!
Минають роки, але ми ніколи не забудемо людей, які без вагань та роздумів по тривозі почали боротьбу з некерованим смертоносним лихом.
На шлях невидимого ворога стали мужні, рішучі та здатні на самопожертву люди. Кожна секунда перебування на місці катастрофи коштувала їм життя. Вони працювали в зоні радіаційного лиха, аби якомога швидше ліквідувати наслідки Чорнобильської трагедії.
Життя триває… І цим ми зобов’язані Героям Чорнобиля, які ціною власного життя та здоров’я подолали найбільшу техногенну катастрофу ХХ століття. Вони врятували нас, врятували планету. Але, на превеликий жаль, більшості з них вже немає з нами. Вічна пам’ять та низький уклін загиблим ліквідаторам. Подвиг цих людей назавжди записано до літопису людської мужності, він навічно залишиться у пам’яті українського народу.

Сердечно дякую за героїзм, за виконаний громадянський обов’язок, за врятоване вашими зусиллями людство.
Щиро зичу всім вам і вашим рідним здоров’я, благополуччя, міцності духу, багато років життя та нових здобутків.
Нехай ніколи не повториться Чорнобильська трагедія, а пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир, спокій та квітучу весну.

 

З повагою,

голова районної ради

Альона ХАВХУН

QR Code - Take this post Mobile!
Use this unique QR (Quick Response) code with your smart device. The code will save the url of this webpage to the device for mobile sharing and storage.
Коментарі и пінги до записів заборонені.

Комментарии закрыты.

Розр.I.Kordyak
Return to Top ▲Return to Top ▲