Районний штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації інформує

1587570082_1-1Станом на 22 квітня 2020 року на Летичівщині нових  лабораторно підтверджених випадків  COVID-19  немає.

Загальна кількість підтверджених випадків по Летичівському району – 5. На жаль, маємо один летальний випадок внаслідок захворювання на COVID-19.Це черниця Головчинецького монастиря, яка була на лікуванні у Хмельницькій інфекційній лікарні.

Співчуваємо близьким.
Доступ сторонніх осіб до Спасо-Преображенського Головчинецького жіночого монастиря обмежено.

Інформування про виявлені випадки здійснюється виключно після отримання результатів від ДП “Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України”, на підставі досліджень методом ПЛР.

Сьогодні спеціалістами Управління Держпродспоживслужби  в Летичівському районі перевірено стан дотримання карантинних обмежень у закладах торгівлі, громадського харчування, на підприємствах та інших установах. В ході здійснення контролю суб’єктам господарювання, населенню було надано роз’яснення щодо неухильного виконання ними карантинних заходів з метою недопущення поширення на території області гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19, а у разі порушення – про їх відповідальність

Наголошуємо на необхідності дотримуватись належних заходів безпеки: мити руки, використовувати антисептик, уникати контакту з особами з проявами гострої респіраторної інфекції, зберігати певну дистанцію при спілкуванні, уникати місць великого скупчення людей, утримуватись від поїздок тощо.

Успішний досвід інших країн показав, що саме самоізоляція – найефективнішній спосіб попередження та поширення хвороби.

Джерело http://letadm.gov.ua/

QR Code - Take this post Mobile!
Use this unique QR (Quick Response) code with your smart device. The code will save the url of this webpage to the device for mobile sharing and storage.
Коментарі и пінги до записів заборонені.

Комментарии закрыты.

Розр.I.Kordyak
Return to Top ▲Return to Top ▲