Районний штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації інформує

1587474647_8Районний штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації інформує, що станом на 21 квітня 2020 року Хмельницьким лабораторним центром виявлено  5 випадків  захворювання на коронавірусну інфекцію у Свято-Преображенському жіночому монастирі в селі Головчинці.

Дві особи госпіталізовано до Хмельницької інфекційної лікарні, три особи знаходиться на амбулаторному лікуванні за місцем перебування. Коло контактних осіб встановлено, наразі вони знаходяться на режимі самоізоляції з дотриманням всіх карантинних вимог. Постійно здійснюється моніторинг стану здоров’я осіб, з підозрою на каронавірусну інфекцію. Мобільною медичною бригадою у осіб з кола контактних здійснено збір біологічного матеріалу та направлено на дослідження до ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центу МОЗ України». Доступ сторонніх осіб до  Свято-Преображенського Головчинецького жіночого монастиря обмежено.

Проведено поточні дезінфекційні заходи в межах осередку інфекційної хвороби та прилеглих до осередку територій та вулиць в селі Головчинці.

Також дезінфіковано вулиці Летичева та Меджибожа.

Працівниками Летичівського  ВП ГУНП у Хмельницькій області,  Деражнянського районного лабораторного відділення та селищних рад здійснюється контроль за дотриманням карантинних заходів та самоізоляцією громадян, які повернулися з-за кордону, таких в районі – 21 особа.

 Звертаємо ще раз вашу увагу на те, що самоізоляція та уникнення контактів – це найефективніший спосіб запобігти поширення коронавірусу!

Джерело http://letadm.gov.ua/index.php?newsid=5937

QR Code - Take this post Mobile!
Use this unique QR (Quick Response) code with your smart device. The code will save the url of this webpage to the device for mobile sharing and storage.
Коментарі и пінги до записів заборонені.

Комментарии закрыты.

Розр.I.Kordyak
Return to Top ▲Return to Top ▲