Інформує районний штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації

1586181829_3Штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, який  створений з метою безпосередньої організації і координації робіт з ліквідації наслідків  медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру пов’язаної з поширенням коронавірусної інфекції COVID-19, висловлює вдячність  небайдужим, активним  жителям, підприємцям, керівникам підприємств, установ та організацій  району за підтримку та матеріальну допомогу у боротьбі з коронавірусом.

Також звітуємо, що протягом останіх днів зроблено наступне:

Проводиться роз’яснювальна робота з населенням району через офіційні  вебсайти Летичівської районної ради, районної державної адміністрації, Летичівської та Меджибізьської об’єднаних територіальних громад, офіційних сторінок держустанов в мережі «Фейсбук». Розміщено ряд інформаційних матеріалів, зокрема: розширений перелік деззасобів, пам’ятка для населення про самоізоляцію, постанови КМУ(зі змінами) щодо коронавірусу, оперативна інформація про COVID-19 в Україні та світі, про карантинні заходи для всіх суб’єктів господарювання, про засідання комісій ТЕБ та НС, інформація про засідання штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, телефони гарячих ліній в області та інше.

З метою швидкого реагування на ситуації в районі штабом з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації організовано збір оперативної інформації щодо протидії розповсюдженню коронавірусної інфекції в районі,  наявності продуктів харчування в торгівельній мережі району, а також  про наявність в аптеках засобів індивідуального захисту.

 Рішенням штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в Летичівському районі вирішено встановити на в’їзді в Летичів з Вінницької області в селі Бохни контрольно-пропускний пункт. Для чергування в даному контрольно-пропускному пункті залучити працівників Летичівського ВП ГУНП в Хмельницькій області, Летичівського РС ГУДСНС у Хмельницькій області, медичних працівників та в разі необхідності Летичівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області.
Працівники, які несуть службу на контрольно-пропускному пункті, моніторять транспорт, який проїжджає через пункт, перевіряють громадян на наявність симптомів інфекції COVID-19 або підозри на неї, виявляють та притягають до відповідальності осіб, які не дотримуються правил карантину.

КНП “Летичівська центральна районна лікарня” Летичівської районної ради зроблено наступне:

-змінено  графік роботи закладу (відмінено планові госпіталізації, планові операції, профогляди);

– запроваджено суворий масковий режим;

– посилено заходи санепідрежиму;

– введено карантин по відвідуванню хворих;

-постійно опрацьовуються нові накази та документація по профілактиці розповсюдження коронавірусу. В усному, телефонному, письмовому режимі спілкуємося з ДОЗ ОДА про стан з епідобстановки з приводу коронавірусу;

– розроблено план перепрофілювання ліжок на випадок масового поступлення хворих на коронавірус;

–  створено мобільні бригади по забору біологічного матеріалу на коронавірус методом ПЛР.

Структурними  підрозділи ЦПМСД Летичівської та Меджибізької селищних рад проводиться дезінфекція, знезараження поверхонь шляхом протирання та зрошення у приміщеннях (підлога, стіни, меблі, віконні рами, двері, поверхні мед.апаратів, приладів 0,03% розчином бланідасу)  згідно санітарних правил.

В населених пунктах  Летичівського району проводиться інформування населення щодо правил гігієни та запобіганню поширення і протидії коронавірусу із застосуванням місцевої системи оповіщення населення через гучномовні акустичні системи.

Летичівське районне управління Держпродспоживслужби у Хмельницькій області здійснює контроль за проведенням заходів з дезінфекції та дотриманням санітарно-епідеміологічних вимог у закладах торгівлі. Проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота по суб’єктах господарювання та населенням шляхом розповсюдження листівок,брошур, проведених бесід з населенням.

 Летичівським ВП ГУНП у Хмельницькій області спільно з дільничними офіцерами громад проводяться  рейди мобільних оперативних груп перевіряється дотримання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. N 211.

Працівниками Летичівського  ВП ГУНП у Хмельницькій області,  Деражнянського районного лабораторного відділення та селищних рад здійснюється контроль за дотриманням карантинних заходів та самоізоляцією громадян, які повернулися з-за кордону.

Працівники Летичівського територіального центру соціального обслуговування  та  Меджибізького територіального центру соціального обслуговування, які  опікуються найбільш матеріально незахищеними категоріями громадян – ветеранами війни та праці, інвалідами, самотніми людьми похилого віку, забезпечують їх продуктовими наборами та необхідними ліками.

Бажаємо всім здоров’я!

Джерело: http://letadm.gov.ua/

QR Code - Take this post Mobile!
Use this unique QR (Quick Response) code with your smart device. The code will save the url of this webpage to the device for mobile sharing and storage.
Коментарі и пінги до записів заборонені.

Комментарии закрыты.

Розр.I.Kordyak
Return to Top ▲Return to Top ▲