Подвійна приватизація земельних ділянок

54012Встановлено, що наказами Головного управління Держгеокадастру в області та рішеннями Меджибізької селищної ради затверджено документацію із землеустрою та прийнято рішення про передачу громадянам для ведення особистого селянського господарства 16 земельних ділянок, які розташовані за межами населених пунктів Меджибізької селищної ради Летичівського району.

         На час прийняття вказаних рішень зазначені особи вже використали своє право на безоплатне отримання у власність земельних ділянок цієї категорії в межах норм безоплатної передачі для даного виду використання. При цьому, всупереч вимог Земельного кодексу України, при зверненні до Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області та Меджибізької селищної ради вони надавали недостовірну інформацію про наявність такого права. Таким чином, земля поза волею держави неправомірно вибула з її власності.

         Рішеннями Летичівського районного суду Хмельницької області позовні вимоги Летичівського відділу місцевої прокуратури про визнання наказів Головного управління Держгеокадастру в області та рішень Меджибізької селищної ради про надання у власність земельних ділянок недійсними та зобов’язання повернути земельні ділянки задоволено у повному обсязі.

         Наразі, вказані рішення суду набрали законної сили та виконавчі листи спрямовано до органів виконавчої служби для їх примусового виконання та станом на сьогодні уже реально повернуто у комунальну власність 2 земельні ділянки загальною площею 4 га, вартістю 240 грн.

Христик Н.П.

Прокурор Летичівського відділу місцевої прокуратури

QR Code - Take this post Mobile!
Use this unique QR (Quick Response) code with your smart device. The code will save the url of this webpage to the device for mobile sharing and storage.
Коментарі и пінги до записів заборонені.

Комментарии закрыты.

Розр.I.Kordyak
Return to Top ▲Return to Top ▲