День визволення району від нацистських загарбників

70Дорогі жителі Летичівщини, воїни-визволителі, ветерани Другої світової війни! Від щирого серця вітаю вас з Днем визволення Летичівського району від нацистських  загарбників!
В цей день всі ми низько вклоняємося і висловлюємо слова глибокої вдячності ветеранам Другої світової війни. Уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога та складаємо глибоку шану солдатським вдовам, дітям війни, які допомагали піднімати Україну з руїн, згадуємо всіх, чиє життя забрала війна.
Минають роки, змінюються покоління, але пам’ять про ті буремні роки, коли здригалася рідна земля, горіли села, гинули тисячі мирних жителів, назавжди залишиться в наших серцях. Українці ніколи не забудуть про цю сторінку історії, про неймовірно страшну ціну, яку заплатив наш народ  – за право бути вільним. Ми завжди будемо пишатися подвигом борців за свободу Батьківщини.
Шановні ветерани, ваші мужність і відвага, героїзм та нескореність духу є зразком для прийдешніх поколінь. Миру вам, міцного здоров’я, довгих років життя, любові та уваги рідних.
Бажаю всім жителям Летичівщини добра і здоров’я, миру і злагоди, плідної праці та вагомих здобутків задля процвітання рідного краю, зміцнення і розбудови незалежної Української держави.

 

З повагою,

голова районної ради

Альона ХАВХУН

QR Code - Take this post Mobile!
Use this unique QR (Quick Response) code with your smart device. The code will save the url of this webpage to the device for mobile sharing and storage.
Коментарі и пінги до записів заборонені.

Комментарии закрыты.

Розр.I.Kordyak
Return to Top ▲Return to Top ▲