Вшанували пам’ять усіх невинних жертв, чиє життя обірвала війна

123 березня 1944 року завершилися бої у нашому краї. Це був день, коли останній нацистський  окупант перетнув, рятуючись, межі Летичівського району. Прийшов довгоочікуваний мир, вистражданий та оплачений ціною крові і сліз. Чорна ніч неволі, яка висіла над нашою землею, канула у вічність. Але пам’ять про ті далекі, жахливі дні житиме вічно.
В боях за свободу нашого краю загинуло майже  чотири тисячі наших земляків.  Низький уклін  тим, хто віддав своє життя за кожного з нас! Ми повинні сьогодні згадати усіх Героїв, які поклали свої голови за наше майбутнє, героїв Другої світової війни, героїв, що загинули на Сході нашої держави і тих, хто захищає її кордони до сьогодні.

Сьогодні, 23 березня, голова районної ради Альона Хавхун, голова райдержадміністрації Раїса Кабанова, голова Летичівської селищної ради Ігор Тисячний та голова районної ради організації ветеранів України Галина Чекерда поклали квіти до Меморіалу Слави та хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх невинних жертв, чиє життя обірвала війна.

Час і доля по-різному перегортають сторінки історії. Але ніколи не зникне пам’ять про людей, які винесли випробування найжорстокішою війною, про нашу спільну перемогу. Минулого не можна забути й замовчати.  Історична пам’ять – це дзеркало душі народу. І вічно жити Героям у нашій пам’яті та серці усіх поколінь.

Миру, злагоди та здоров’я нам усім на нашій землі.

2

QR Code - Take this post Mobile!
Use this unique QR (Quick Response) code with your smart device. The code will save the url of this webpage to the device for mobile sharing and storage.
Коментарі и пінги до записів заборонені.

Комментарии закрыты.

Розр.I.Kordyak
Return to Top ▲Return to Top ▲