Обговорено стан виконання заходів щодо запобігання поширенню на території Летичівського району коронавірусної інфекції COVID-19

1584536886_018 березня в райдержадміністрації відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, участь в якому взяла голова районної ради Альона Хавхун.

Під час засідання обговорено стан виконання заходів щодо запобігання поширенню на території Летичівського району коронавірусної інфекції COVID-19, які передбачені постановою Кабінету Міністрів України № 211 від 11.03.2020 року та рішень обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій із зазначеного питання.

Учасники зібрання узгодили план дій щодо готовності реагування на можливі загрози та алгоритм дій осіб, які повернулися з територій, де є підтверджені випадки захворювання, або які мали контакт з особами, що хворіли на коронавірус.

QR Code - Take this post Mobile!
Use this unique QR (Quick Response) code with your smart device. The code will save the url of this webpage to the device for mobile sharing and storage.
Коментарі и пінги до записів заборонені.

Комментарии закрыты.

Розр.I.Kordyak
Return to Top ▲Return to Top ▲