Голова районної ради Альона Хавхун завітала в колективи районних організацій та привітала жінок з Міжнародним днем прав жінок та миру.

2З ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове жіноче свято – Міжнародний день прав жінок і миру! Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже все найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, – пов’язане з жінкою.

Сьогодні голова районної ради Альона Хавхун завітала в колективи районних організацій та привітала жінок з прийдешнім святом, яке втілює у собі жіночу неповторну тендітність та  дивовижну ніжнісь.

«Прийміть найщиріші вітання зі святом любові та краси – Міжнародним днем прав жінок і миру! Жінка, як і весна, несе світу життя і любов, ніжність і турботу, натхнення і неповторність. Сьогоднішні реалії життя нерідко змушують вас виявляти не тільки слабкість та ніжність, а й мужність та стійкість, і при цьому завжди мати щедре материнське серце, лагідні руки, прекрасну жіночу душу. Нехай весна завжди живе у вашому серці – щодня, за будь-якої погоди.

Хай вас ніколи не оминає турбота чоловіків, а прекрасні почуття спонукають до нових творчих успіхів. Бажаю щоб у  ваших домівках завжди панував мир, взаєморозуміння і злагода, у серцях – добро і любов, а у справах – мудрість та виваженість», зауважила очільниця району.

Грамотами районної ради Альона Олексіївна нагородила одних із кращих працівниць району, а саме: старшого інспектора сектору моніторингу Летичівського ВП ГУНП в Хмельницькій області, старшого лейтенанта поліції Порохнавець Оксану Федорівну, начальника відділення поштового зв’язку села Грушківці Савченко Тетяну Тимофіївну, апаратника комбікормового виробництва ТОВ «Летичівський комбікормовий завод» Мороз Любов Віталіївну, секретар-друкарку комунального некомерційного підприємства «Летичівська центральна районна лікарня» Летичівської районної ради Антонюк Раїсу Василівну та вчителя-логопеда комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Летичівської селищної ради Полуденну  Іраїду Олександрівну.

3

4

5

6

7 8

QR Code - Take this post Mobile!
Use this unique QR (Quick Response) code with your smart device. The code will save the url of this webpage to the device for mobile sharing and storage.
Коментарі и пінги до записів заборонені.

Комментарии закрыты.

Розр.I.Kordyak
Return to Top ▲Return to Top ▲