Відбулася зустріч з членами Летичівської районної організації Української спілки ветеранів Афганістану

115 лютого минув 31 рік від того дня, коли останні підрозділи обмеженого контингенту Збройних сил колишнього СРСР було виведено з території Афганістану. З цієї нагоди, сьогодні, 20 лютого, голова районної ради Альона Хавхун та перший заступник голови районної державної адміністрації Йосип Антошевський зустрілися з членами Летичівської районної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів інтернаціоналістів).

Участь у заході також взяли представники окремих установ, організацій та служб району, які практично щодня взаємодіють з учасниками бойових дій.

Під час зустрічі були обговорені нагальні проблеми, які наразі хвилюють афганців, зокрема: пільги на житлово-комунальні послуги, безкоштовні рецепти на лікарські засоби, забезпечення належного медичного обслуговування, надання безкоштовних путівок на санітарно-курортне лікування, забезпечення пільгового перевезення, безкоштовного зубопротезування,  порядок призначення пенсії учасниками бойових дій, тощо.

Під час зустрічі  голова районної ради Альона Хавхун наголосила, що районна влада завжди залишається відкритою, як для спілкування, так і для вирішення проблем кожного учасника бойових дій, кожної людини.

На завершення заходу керівники району висловили воїнамафганцям щиру вдячність за героїзм, за приклад відваги, мужності та побажали міцного здоров’я, добра і мирного неба.

3

2

QR Code - Take this post Mobile!
Use this unique QR (Quick Response) code with your smart device. The code will save the url of this webpage to the device for mobile sharing and storage.
Коментарі и пінги до записів заборонені.

Комментарии закрыты.

Розр.I.Kordyak
Return to Top ▲Return to Top ▲