Шановні депутати!

35200403_1997286727012117_5682478986601431040_nШановні депутати, повідомляємо вам, що 31 березня 2020 року – останній термін для подання декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2019 рік.

  За звітний рік така декларація повинна бути подана в термін з 1 січня до 1 квітня 2020 року шляхом заповнення форми Єдиного державного реєстру декларацій на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції : https://nazk.gov.ua

      Звертаємо увагу, що з 1 січня 2020 року в законодавстві відбулися зміни щодо вимог фінансового контролю:

-додано вікно «Унікальний номер з єдиного демографічного реєстру».

– додано розділ про нематеріальні активи у розмірі криптовалюти.

– розділ про нараховані отримані доходи зараз називається «Отримані доходи».

– у розділі «Фінансові зобов’язання» тепер потрібно зазначати лише ті зобов’язання , які перевищують 50 прожиткових мінімумів. Тобто на 2019 рік – це 96 050 гривень.

– особи, які припиняють діяльність , пов’язану з виконанням держави, тепер подають декларацію не в день припинення повноважень, а протягом 20 робочих днів з моменту звільнення.

– у цьому році потрібно заповнювати новий розділ – про рахунки в банківських установах та інших фінансових установах.

– внесено зміни про інформацію про членів сім’ї . Зокрема незалежно від місця проживання потрібно вказувати дітей віком до 18 років.

– у розділі «Грошові активи» зазначається сума, яка сукупно перевищує 50 прожиткових мінімумів.

– тепер повідомлення про суттєві зміни в майновому стані подають тільки ті особи , які займають відповідальне становище, та особи з високим рівнем корупційних ризиків.

Відповідальність за порушення вимог фінансового контролю, щодо подання е-декларації, визначено статтею 172Кодексу України про адміністративні правопорушення.

 

QR Code - Take this post Mobile!
Use this unique QR (Quick Response) code with your smart device. The code will save the url of this webpage to the device for mobile sharing and storage.
Коментарі и пінги до записів заборонені.

Комментарии закрыты.

Розр.I.Kordyak
Return to Top ▲Return to Top ▲