Питання для розгляду на пленарному засіданні тридцятої сесії районної ради сьомого скликання

Про заяви, звернення та запити депутатів районної ради

Про депутатські запити (Додаток)

Про розгляд акту ревізії окремих питань фінансово – господарської діяльності комунального підприємства Летичівської районної ради «Летичівський спецлісгосп» за період з 01.01.2016 по 30.09.2018

Звіт директора КП Летичівської районної ради «Летичівський спецлісгосп» Кремінського Л.Л. про усунення порушень, виявлених ревізією та тимчасовою комісією по аналізу роботи КП Летичівської районної ради «Летичівський спецлісгосп» (Звіт)

Про звіт голови районної державної адміністрації Матлаєвої І.Д. про виконання повноважень, делегованих районною радою районній державній адміністрації (Звіт)

Про стан законності, заходи до її зміцнення та результати діяльності Летичівського відділу Хмельницької місцевої прокуратури за 2018 рік. (Інформація)

Про затвердження розпоряджень голови райдержадміністрації і голови районної ради з питань направлення бюджетних коштів за 2018 рік.

Про виконання Програми соціально-економічного розвитку Летичівського району на 2018 рік (Звіт)

Про виконання Програми розвитку малого і середнього підприємництва Летичівського району на 2017 – 2018 роки (Звіт)

Про виконання Програми сприяння функціонуванню Центру надання адміністративних послуг Летичівської РДА на 2017-2018 роки. (Звіт)

Про виконання районної цільової Програми мобілізаційної підготовки місцевого значення на 2018 рік. (Звіт)

Про виконання Програми запобігання та зменшенню впливу надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру у Летичівському району на 2016 – 2018 роки. (Звіт)

Про затвердження районної цільової Комплексної програми запобігання та зменшенню впливу надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру у Летичівському району на 2019 – 2021 роки. (Програма, Додаток 1, 2)

Про виконання Програми безоплатної правової допомоги та правової освіти населення Летичівського району на 2017-2018 роки. (Звіт)

Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку Летичівського району на 2019 рік (Проект Програми, Додаток 1, 2, 3, 4)

Про затвердження районної цільової Програми мобілізаційної підготовки місцевого значення на 2019 – 2020 роки (Програма, Додаток 1, 2)

Про затвердження програми сприяння функціонуванню Центру надання адміністративних послуг Летичівської  РДА на 2019-2021 роки (Програма, Розрахунок видатків, Додаток 1, 2, 3, 4)  

Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану  підприємств спільної власності територіальних громад Летичівського району, що перебувають в управлінні районної ради (Порядок, Додаток 1 2)

Про надання матеріальної допомоги на оздоровлення голові районної ради у 2019 році

Про передачу на баланс Летичівської районної ради нерухомого майна

Різне.

QR Code - Take this post Mobile!
Use this unique QR (Quick Response) code with your smart device. The code will save the url of this webpage to the device for mobile sharing and storage.
Коментарі и пінги до записів заборонені.

Комментарии закрыты.

Розр.I.Kordyak
Return to Top ▲Return to Top ▲