Шановні судді та працівники судових установ України!

pic248-650x400Щорічно 15 грудня Україна відзначає День працівників суду. З нагоди професійного свята прийміть вітання і побажання добра, професійних перемог і нових досягнень!

Щодня до суду звертаються тисячі громадян, які потребують ефективного захисту своїх прав та інтересів. І саме суд є тим органом, що забезпечує гарантії такого захисту. На суддів і працівників апарату покладається величезна відповідальність за організацію належного доступу до правосуддя і, власне, функціонування суду.

Ваш високий професіоналізм, вірність ідеалам Правди і Справедливості, мудрість та відповідальність за долю кожної людини завжди будуть незаперечними заповідями вашої роботи.

Тож нехай виваженість у прийнятті рішень, а також людяність і толерантність, будуть винагородженні повагою і довірою громадян, впевненістю у надійному і справедливому захисті їх конституційних прав і свобод, а кожен наступний день повниться плідним змістом і наближає Вас до високої мети — утвердження верховенства права та справедливості в нашій державі через незалежний і справедливий суд.

Щиро зичимо Вам і Вашим родинам здоров’я, добробуту, щастя й удачі, життєвої наснаги та нових здобутків у професійній діяльності в ім’я процвітання нашої України.

QR Code - Take this post Mobile!
Use this unique QR (Quick Response) code with your smart device. The code will save the url of this webpage to the device for mobile sharing and storage.
Коментарі и пінги до записів заборонені.

Комментарии закрыты.

Розр.I.Kordyak
Return to Top ▲Return to Top ▲