Соціальні працівники Меджибізької об’єднаної територіальної громади відзначили своє професійне свято

1541161424_11 листопада 2018 року соціальні працівники Меджибізької об’єднаної територіальної громади відзначили своє професійне свято.

На свято завітали голова районної ради Альона Хавхун, заступник голови районної державної адміністрації Людмила Бойко, секретар Меджибізької селищної ради Валентина Бацевич та старости населених пунктів Меджибізької об’єднаної територіальної громади.1541161366_2

«Немає на світі добрішої професії, ніж професія соціального працівника. Ваше покликання – розділяти труднощі і радість безпорадних і слабких людей, а Ваша велика праця здатна захистити наше суспільство від всіх недобрих вчинків і різних проявів якостей людини, і подарувати сонячний промінь надії у серці на ліпше життя у цьому великому світі.

Ви, немов невразливий соціальний щит, стоїте на сторожі нашого суспільства та інтересів соціуму. Будьте завжди такими ж добрими і чуйними людьми з великою, чистою, порядною і світлою душею. Знайте, хороші вчинки повертаються у подвійному розмірі вдячності, тому нехай успіх і душевна радість оточують Вас і супроводжують в усіх Ваших починаннях» – зазначила Альона Хавхун.

1541161342_4Кращих працівників нагороджено почесними грамотами.

Вихованці та викладачі Меджибізької школи мистецтв подарували присутнім святкову концертну програму.

QR Code - Take this post Mobile!
Use this unique QR (Quick Response) code with your smart device. The code will save the url of this webpage to the device for mobile sharing and storage.
Коментарі и пінги до записів заборонені.

Комментарии закрыты.

Розр.I.Kordyak
Return to Top ▲Return to Top ▲