Відзначення Дня рятівника

1537187839_214 вересня, напередодні Дня рятівника, працівники Летичівського районного сектору ГУ ДСНС України у Хмельницькій області та 15 ДПРЧ відзначили своє професійне свято.

Привітати працівників завітали голова районної ради Альона Хавхун, голова районної державної адміністрації Ірина Матлаєва, голова Летичівської об’єднаної територіальної громади Ігор Тисячний, заступник Меджибізького селищного голови Юлія Карбовська.

«Важко переоцінити важливість і значущість тієї справи, яку кожен день, кожну годину виконуєте Ви – рятувальники і пожежники, ризикуючи власним життям. Це Ви, за першим сигналом готові негайно вирушити в епіцентр будь-яких подій, безстрашно гасити пожежі, рятувати людей на воді, першими прибуваєте на ліквідацію завалів, руйнувань, зсувів та інших напастей. Стикаючись з дня в день з бідою, Ви не черствієте душею, зберігаєте в собі готовність до самопожертви. Результат цієї роботи – сотні врятованих життів. Зичу Вам здоров`я, добробуту у родинах, сил та енергії для подальших успіхів у Вашій небезпечній та відповідальній праці.» – зауважила Альона Хавхун.1537187828_1

Кращих працівників нагороджено спільними Грамотами районної ради та районної державної адміністрації за самовідданість, професіоналізм, виявлені під час виконання службових обов’язків, вірність присязі та з нагоди Дня рятівника.

Хвилиною мовчання усі присутні вшанували пам’ять усіх вогнеборців, рятівників, борців за свободу, незалежність та територіальну цілісність України.

QR Code - Take this post Mobile!
Use this unique QR (Quick Response) code with your smart device. The code will save the url of this webpage to the device for mobile sharing and storage.
Коментарі и пінги до записів заборонені.

Комментарии закрыты.

Розр.I.Kordyak
Return to Top ▲Return to Top ▲