Відзначення Дня працівника лісу

1537173035_414 вересня з нагоди відзначення Дня працівника лісу в залі засідань адмінбудинку відбулись урочисті збори працівників комунального підприємства Летичівської районної ради «Летичівський спецлісгосп».

На урочисте зібрання завітали голова районної ради Альона Хавхун, голова районної державної адміністрації Ірина Матлаєва, перший заступник голови районної державної адміністрації Йосип Антошевський та директор КП районної ради «Летичівський спецлісгосп» Леонід Кремінський.

«Ваша професія — одна з найважливіших на Землі. Оскільки ліси – це прекрасний, здібний до відтворення природний комплекс, надійний екологічний щит, який захищає природу і забезпечує охорону здоров‘я людини. Одним із найдорожчих скарбів нашого району є неповторна краса лісів.1537173025_3

Прийміть в цей чудовий, осінній день найщиріші слова вітання з професійним святом. Хай він для Вас, як і інші дні, буде наповнений гідним визнанням професійного внеску в загальнодержавну справу. Щиро зичимо благополуччя, щоб реалізовувались Ваші кращі задуми і була щасливою доля. Всім удачі, достатку і здоров’я, мудрості і терпіння, злагоди, успіхів, творчої праці, віри у прекрасне Майбутнє України.» – зазначила Альона Хавхун.

1537172972_1Кращих працівників комунального підприємства нагороджено Грамотами районної ради та районної державної адміністрації за сумлінну працю в галузі лісового господарства, високий професіоналізм, особистий внесок у розвиток та підвищення ефективності лісогосподарського виробництва та з нагоди професійного свята Дня працівника лісу.

QR Code - Take this post Mobile!
Use this unique QR (Quick Response) code with your smart device. The code will save the url of this webpage to the device for mobile sharing and storage.
Коментарі и пінги до записів заборонені.

Комментарии закрыты.

Розр.I.Kordyak
Return to Top ▲Return to Top ▲