Відзначили День Національної поліції України та 3-ю річницю з дня створення Національної поліції України

1530706787_34 липня працівники Летичівського відділу поліції ГУНП України в Хмельницькій області відзначили День Національної поліції України та 3-ю річницю з дня створення Національної поліції України.

На урочисте зібрання завітали: голова районної ради Альона Хавхун, керівник апарату райдержадміністрації Олена Федоренко, секретар Летичівської селищної ради Олена Попова, керуюча справами Меджибізької ОТГ Тетяна Нігрей.1530706736_1

«Ви пов’язали своє життя з надзвичайно відповідальною, ризикованою, важкою та важливою справою. Завдяки відповідальному ставленню до службових обов’язків, вмінню долати труднощі, Ви з честю виконуєте поставлені завдання. У повсякденній роботі Ви  демонструєте високий професіоналізм та мужність, відданість справі та Присязі, не шкодуючи сил і здоров’я. Тож, бажаю Вам, шановні працівники служби поліції, успіхів у професійній діяльності, зокрема подальшій боротьбі із злочинністю задля забезпечення стабільності та дотримання правопорядку, нових досягнень і звершень в ім’я миру і процвітання України  та нашого рідного селища. Щиро зичу Вам і Вашим рідним міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії, мирного неба над землею, благополуччя та злагоди. Хай у Ваших оселях завжди панує добробут і сімейний затишок.» – зазначила Альона Хавхун.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у забезпечення громадського правопорядку, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди Дня Національної поліції України, одним із кращих працівників відділу вручили Грамоти районної ради та  райдержадміністрації.

Музичні вітання линули від дуету «Солодка ягода» Летичівського будинку культури у складі К.Мазуренко та Л.Стасюк.1530706812_10

QR Code - Take this post Mobile!
Use this unique QR (Quick Response) code with your smart device. The code will save the url of this webpage to the device for mobile sharing and storage.
Коментарі и пінги до записів заборонені.

Комментарии закрыты.

Розр.I.Kordyak
Return to Top ▲Return to Top ▲