Своє професійне свято відзначили державні службовці

1530012784_225 червня 2018 року з нагоди Дня державної служби України та 100-річчя запровадження державної служби України відбулися урочисті збори та святковий концерт.

Зі словами привітань до державних службовців звернулися голова районної ради Альона Хавхун та перший заступник голови районної державної адміністрації Йосип Антошевський.

«Професія державного службовця – важлива, клопітка та відповідальна праця людей, які у своїй більшості виконують її за покликанням, демонструючи справжню відданість справі та бажання служити людям. Нехай Ваш професіоналізм, старанність, розуміння  та великий практичний досвід і надалі служать на користь людям. Нехай Ваші добрі справи сприяють соціально-економічному та культурному розвитку Летичівщини, розв’язанню повсякденних проблем мешканців району. Хай кожен день Вашого життя буде щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні відповідального державного обов’язку. Бажаю Вам міцного здоров’я, щастя і миру, успіхів у професійній діяльності, віри у себе і щасливе майбутнє України!» – зазначила Альона Хавхун.1530012801_4

За багаторічну сумлінну працю в органах державної влади, високопрофесійне виконання службових обов’язків, вагомий особистий внесок  у реалізацію програм соціально-економічного і культурного розвитку Летичівщини, у справу утвердження України як незалежної, демократичної держави, за безкомпромісне і чесне служіння народу і з нагоди Дня державної служби та 100 – річчя започаткування державної служби в Україні найкращим державним службовцям вручили почесні грамоти.

Гарний настрій усім присутнім подарували  учасники Летичівського будинку культури та центру творчості для дітей та юнацтва.1530012853_5

QR Code - Take this post Mobile!
Use this unique QR (Quick Response) code with your smart device. The code will save the url of this webpage to the device for mobile sharing and storage.
Коментарі и пінги до записів заборонені.

Комментарии закрыты.

Розр.I.Kordyak
Return to Top ▲Return to Top ▲