В останню путь Летичівщина провела військовослужбовця Якова Майданюка

В останню путь, 23 червня 2018 року, Летичівщина провела військовослужбовця Якова Майданюка, який пішов із життя 20 червня у зоні проведення операції Об’єднаних сил біля села Катеринівка на Луганщині, виконуючи свій військовий обов’язок, захищаючи нас і мирне українське небо від підступного ворога.

Яків народився 12 квітня 1997 року в багатодітній родині Катерини Степанівни та Олександра Васильовича Майданюків, де разом з ним росли дві сестри Ірина та Марія.

Він навчався в Голенищівській ЗОШ І-ІІІ ступенів, де мати викладала зарубіжну літературу та була завучем навчального закладу. З 2014 по 2017 роки навчався в Рівненському автодорожньому коледжі. Після закінчення коледжу його викликали у Летичівський райвійськкомат для проходження медкомісії та призову на строкову службу. Тут йому повідомили про те, що його батько служить в АТО і Яків має право на відстрочку. Та він порадився зі своїм батьком і вони заручилися гарантійним листом про службу за контрактом командування 3-го механізованого батальйону. Яків 27 липня 2017 року підписав контракт і служив у 9 роті 3-го механізованого батальйону Збройних сил України.

Траурна процесія поховання проходила на кладовищі, за участю голови районної ради Альони Хавхун, голови райдержадміністрації Ірини Матлаєвої, першого заступника голови районної державної адміністрації Йосипа Антошевського, голови Летичівської об’єднаної територіальної громади Ігоря Тисячного, військового комісара Летичівського райвійськкомату Олега Гулька, рідних, близьких, друзів, одногрупників та односельців Якова, а також всіх тих, хто бажав провести нашого захисника в останню путь.

Світла згадка про справжнього патріота України назавжди залишиться в нашій пам’яті.

QR Code - Take this post Mobile!
Use this unique QR (Quick Response) code with your smart device. The code will save the url of this webpage to the device for mobile sharing and storage.
Коментарі и пінги до записів заборонені.

Комментарии закрыты.

Розр.I.Kordyak
Return to Top ▲Return to Top ▲