Результати поіменного голосування 24 сесії районної ради

 1. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки на території Меджибізької селищної ради ОТГ (Требуховецька сільська рада), площею 2,5000 га.
 2. Про звернення депутатів Летичівської районної ради до Верховної Ради України щодо ухвалення Антиолігархічного пакету докорінних перетворень.
 3. Про підтримку звернення Президента України до Вселенського Патріарха Варфоломія щодо надання Томосу про автокефалію Православної церкви в Україні
 4. Про депутатські запити.
 5. Про направлення депутатського запиту Морозової О.М.
 6. Про направлення депутатського запиту Погорільського І.Т. щодо проведення ремонту дороги.
 7. Про направлення депутатського запиту Чорнобая А.І. щодо будівництва водогону в с.Гречинці Летичівського району.
 8. Про направлення депутатського запиту Чорнобая А.І. про проведення ремонту дороги.
 9. Про звернення депутата районної ради Ніцевича П.В.
 10. Про безоплатну передачу   зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Летичівського району у спільну власність Летичівської об’єднаної територіальної громади частину першого поверху адміністративного приміщення Летичівської районної ради.
 11. Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.
 12. Про стан боротьби зі злочинністю на території Летичівського району.
 13. Про затвердження районної цільової Програми мобілізаційної підготовки місцевого значення на 2018 рік.
 14. Про хід виконання Програми соціальної підтримки громадян Летичівського району на 2016-2020 роки за принципом «єдиного вікна» та «мобільного соціального офісу», зі змінами.
 15. Про хід виконання Програми запобігання та зменшення впливу надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру у Летичівському районі на 2016-2018 роки.
 16. Про внесення змін до списку присяжних.
 17. Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно – територіального утворення села Вербка Летичівського району Хмельницької області.
 18. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки за межами населеного пункту смтЛетичів, площею 3,4970 га.
 19. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок за межами населених пунктів Сусловецької сільської ради, загальною площею 16,80 га.
 20. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки на території Грушковецької сільської ради, загальною площею 0,2320 га.
 21. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки на території Козачківської сільської ради, площею 1,7620 га.
 22. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок на території Козачківської сільської ради.
 23. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки що перебуває у власності Завірухи Лідії Василівни, на території Сусловецької сільської ради, загальною площею 2,0000 га.
 24. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності Михайловської Ганни Феодосіївни, на території Сусловецької сільської ради, загальною площею 2,0000 га.
 25. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності Михайловського Івана Сергійовича, на території Сусловецької сільської ради, загальною площею 1,1800 га.
 26. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності Лободи Ніни Василівни на території Сусловецької сільської ради, загальною площею 2,0000 га.
 27. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності Осипишиної Надії Лук’янівни на території Сусловецької сільської ради, загальною площею 2,0000 га.
 28. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки на території Ярославської сільської ради, загальною площею 2,0000 га.
 29. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки на території Шрубківської сільської ради, загальною площею 1,8683 га
 30. Про звіт завідувача Летичівської центральної районної аптеки №14 Кіндрата Р.В.
 31. Про скасування рішення районної ради від 24.11.2016 №6-10/2016.
 32. Про надання дозволу КП Летичівської районної ради «Летичівський спецліфсгосп» на забезпечення дровами
 33. Про затвердження плану роботи районної ради на ІІ півріччя 2018 року.
 34. Про внесення змін до Регламенту районної ради сьомого скликання.
 35.  Про надання погодження Летичівській ЦРЛ на виплату матеріальної допомоги.

              За порядок денний вцілому.

QR Code - Take this post Mobile!
Use this unique QR (Quick Response) code with your smart device. The code will save the url of this webpage to the device for mobile sharing and storage.
Коментарі и пінги до записів заборонені.

Комментарии закрыты.

Розр.I.Kordyak
Return to Top ▲Return to Top ▲