ОРІЄНТОВНИЙ ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ, що пропонується для розгляду на пленарному засіданні двадцять четвертої сесії районної ради сьомого скликання

 

 1. Про заяви, звернення та запити депутатів районної ради.
 2. Про депутатські запити. (Додаток)
 3. Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік. (Додатки)
 4. Про стан боротьби зі злочинністю на території Летичівського району. (Додаток)
 5. Про затвердження районної цільової Програми мобілізаційної підготовки місцевого значення на 2018 рік. (Програма, Додаток 1, 2)
 6. Про хід виконання Програми соціальної підтримки громадян Летичівського району на 2016-2020 роки за принципом «єдиного вікна» та «мобільного соціального офісу», зі змінами. (Інформація)
 7. Про хід виконання Програми запобігання та зменшення впливу надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру у Летичівському районі на 2016-2018 роки.(Інформація)
 8. Про внесення змін до списку присяжних.
 9. Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно – територіального утворення села Вербка Летичівського району Хмельницької області.
 10. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки за межами населеного пункту смтЛетичів, площею 3,4970 га.
 11. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок за межами населених пунктів Сусловецької сільської ради, загальною площею 16,80 га.
 12. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки на території Грушковецької сільської ради, загальною площею 0,2320 га.
 13. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки на території Козачківської сільської ради, площею 1,7620 га.
 14. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки що перебуває у власності Завірухи Лідії Василівни, на території Сусловецької сільської ради, загальною площею 2,0000 га.
 15. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності Михайловської Ганни Феодосіївни, на території Сусловецької сільської ради, загальною площею 2,0000 га.
 16. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності Михайловського Івана Сергійовича, на території Сусловецької сільської ради, загальною площею 1,1800 га.
 17. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності Лободи Ніни Василівни на території Сусловецької сільської ради, загальною площею 2,0000 га.
 18. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності Осипишиної Надії Лук’янівни на території Сусловецької сільської ради, загальною площею 2,0000 га.
 19. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної  ділянки на території Шрубківської сільської ради, загальною площею  1,8683  га.
 20. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної  ділянки на території Ярославської сільської ради, загальною площею  2,0000  га.
 21. Про звіт директора комунального підприємства Летичівської районної ради «Летичівський спецлісгосп» Кремінського Л.Л. (Інформація)
 22. Про звіт завідувача Летичівської центральної районної аптеки №14 Кіндрата Р.В. (Інформація)
 23. Про скасування рішення районної ради від 24.11.2016 №6-10/2016.
 24. Про передачу на баланс Летичівської районної ради нерухомого майна.
 25. Про надання дозволу КП Летичівської районної ради «Летичівський спецлісгосп» на забезпечення дровами.
 26. Про затвердження плану роботи районної ради на ІІ півріччя 2018 року.
 27. Різне.
QR Code - Take this post Mobile!
Use this unique QR (Quick Response) code with your smart device. The code will save the url of this webpage to the device for mobile sharing and storage.
Коментарі и пінги до записів заборонені.

Комментарии закрыты.

Розр.I.Kordyak
Return to Top ▲Return to Top ▲