4 травня в Голосківському сільському будинку культури відбулося урочисте привітання учасниць та тренерів волейбольної команди «Обрій» Меджибізької ДЮСШ (с.Голосків), яка виборола ІІ місце у Фіналі Дитячої Ліги України сезону 2017-2018 років у м. Чернігові.31906989_800098356866018_3862635342523793408_n

У заході взяли участь голова районної ради Альона Хавхун, голова районної державної адміністрації Ірина Матлаєва, голова Меджибізької селищної ради Михайло Демків, батьки учасниць команди та жителі Меджибізької громади.

Альона Олексіївна наголосила, що сьогоднішні перемоги та досягнення є підґрунтям для успішного майбутнього. «Ви формуєте стратегію переможця, характер і вміння бути першим. Не можна навчити того, хто немає бажання. Лише той, хто розвиває свій талант, може втримати перемогу у майбутньому…Якщо  є така талановита й успішна молодь – майбутнє нашої країни у надійних руках». Також подякувала вчителям і батькам за виховання дітей, побажала наступних перемог і успіхів у майбутньому.

Грамотою Летичівської районної ради та райдержадміністрації за високий професіоналізм, плідну організаційну та практичну роботу щодо розвитку та популяризації фізичної культури та спорту в районі, за вагомий внесок у розвиток олімпійського руху , пропаганду здорового способу життя та за здобуте ІІ місце командою ДЮСШ «Обрій» у Фіналі Дитячої Ліги України сезону 2017-2018 років нагороджено директора дитячо-юнацької спортивної школи Меджибізької селищної ради Юрія Мельника та вручили подарунки учасницям волейбольної команди.

QR Code - Take this post Mobile!
Use this unique QR (Quick Response) code with your smart device. The code will save the url of this webpage to the device for mobile sharing and storage.
Коментарі и пінги до записів заборонені.

Комментарии закрыты.

Розр.I.Kordyak
Return to Top ▲Return to Top ▲