Летичівський район: рятувальники закликають дотримуватись пожежної безпеки під час жнив

IMG_20160727_160754Зазвичай, період жнив співпадає із найспекотнішим періодом літа, коли над хлібною нивою зберігається загроза виникнення пожеж. Щоб вберегти врожай від вогню, рятувальники Летичівського району проводять рейдові перевірки щодо дотримання правил протипожежної безпеки на території господарств.
Рятувальники разом із працівниками райдержадміністрації та Управління агропромислового розвитку здійснили спільні рейди місцями збирання, переробки і зберігання врожаю, заготівлі кормів, хлібоприймальними підприємствами. Під час заходів перевірили забезпеченість сільськогосподарської техніки, задіяної до збирання врожаю, іскрогасниками та засобами пожежогасіння згідно з вимогами нормативно-правових актів у сфері пожежної безпеки, провели інструктажі з усіма працівниками сільськогосподарських підприємств незалежно від форм власності.
Спілкуючись із хліборобами, рятувальники переконались у тому, що вони дуже серйозно підходять до питань підготовки господарств до жнив. Згідно із нормативно-правовими актами безпосередньо перед початком кампанії комбайнери, водії, їх помічники та усі задіяні на жнивах пройшли відповідні інструктажі. Усі комбайни, вантажні автомобілі обладнані первинними засобами пожежогасіння, на полях чергують цистерни з водою, поля оборані та є таблички з попередженням, що йдуть жнива.

Летичівський РC ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

QR Code - Take this post Mobile!
Use this unique QR (Quick Response) code with your smart device. The code will save the url of this webpage to the device for mobile sharing and storage.
Коментарі и пінги до записів заборонені.

Комментарии закрыты.

Розр.I.Kordyak
Return to Top ▲Return to Top ▲