До уваги пенсіонерів з числа внутрішньо переміщених осіб

1361207075_embl_pens982З 01.07.2016 року змінюється порядок виплати пенсій внутрішньо переміщеним особам

Постановою Кабінету Міністрів України від 14 березня 2016 року за №167 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» передбачено, що призначення та продовження виплати пенсій (щомісячного довічного грошового утримання) внутрішньо переміщеним особам здійснюються за місцем перебування таких осіб на обліку, що підтверджується довідкою, виданою згідно з Порядком оформлення і видачі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2014 р. № 509.

Починаючи з 1 липня 2016 року, виплата пенсій та щомісячного довічного грошового утримання за рахунок коштів Державного бюджету, коштів Пенсійного фонду України пенсіонерам із числа внутрішньо переміщених осіб здійснюється виключно через рахунки та мережу установ і пристроїв публічного акціонерного товариства «Державний ощадний банк України».

Для ідентифікації одержувачів пенсій, які є внутрішньо переміщеними особами, та забезпечення виплати їм пенсій здійснюється емісія платіжних карток, яка одночасно є пенсійним посвідченням, із зазначенням на них графічної та електронної інформації про власника та його електронного цифрового підпису.

Що необхідно зробити внутрішньо переміщеній особі?

 

Для внутрішньо переміщених осіб, які одержують пенсію через ПАТ «Державний ощадний банк України» Для внутрішньо переміщених осіб, які одержують пенсію через підприємства поштового зв’язку та інші банківські установи
Для виплати пенсії
  До 24 червня 2016 року:
 

Пенсія буде зараховуватися на уже раніше відкритий рахунок в Ощадному банку.

 

 

 

 

 

 

1.   Відкрити банківський рахунок в ПАТ «Державний ощадний банк» для зарахування пенсії

ü      звернутися до відділення ощадного банку за місцем отримання  пенсії для відкриття рахунку;

ü      отримати заяву про виплату пенсії через ощадний банк, в якій зазначено поточний рахунок, при цьому повідомити представника банку про те, щоб заяву передали органу Пенсійного фонду, де пенсіонер перебуває на обліку, або ж особисто передати заяву про виплату пенсії до органу Пенсійного фонду, де пенсіонер перебуває на обліку.

ü      в ощадному банку отримати звичайну платіжну картку.
  2. У разі неподання таких даних з 1 липня 2016 року виплата пенсій буде призупинена.
Для оформлення пенсійного посвідчення, яке одночасно є платіжною карткою.
З 01 червня 2016 року
                 Для оформлення електронного пенсійного посвідчення, яке одночасно є платіжною карткою, усі пенсіонери із числа внутрішньо переміщених осіб (які раніше отримували пенсію через Ощадний банк, та які вперше відкрили рахунок в Ощадному банку) повинні звернутися до органу Пенсійного фонду за місцем перебування на обліку, та надати наступні документи:

–     заяву про виготовлення пенсійного посвідчення (платіжної картки);

–     паспорт;

–      довідку про реєстраційний номер облікової картки платника податків фізичної особи;

–      довідку тимчасово переміщеної особи;

–     фотокартку.

 

З 01 серпня 2016 року
                Звернутися до відділення Ощадного банку, в якому відкрито рахунок для зарахування пенсії, для обміну існуючої платіжної картки на платіжну картку, яка одночасно є пенсійним посвідченням.

Довідково: Станом на 01.06.2016 року в області 2034 пенсіонерам із числа внутрішньо переміщених осіб проводиться виплата пенсій.            З них 838 отримують пенсії через підприємства поштового зв’язку та різні банківські установи. Територіальні управління Пенсійного фонду України Хмельницької області уже проінформували таких осіб (письмово або в телефонному режимі) про необхідність відкриття рахунку в ПАТ «Державний ощадний банк України» для подальшої виплати пенсій.

 Усю інформацію можна отримати, звернувшись на телефони «гарячих» ліній 

Летичівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Хмельницької області:

(03857) 9-14-79 – Летичів

 (03856) 2-14-11 – Деражня

QR Code - Take this post Mobile!
Use this unique QR (Quick Response) code with your smart device. The code will save the url of this webpage to the device for mobile sharing and storage.
Коментарі и пінги до записів заборонені.

Комментарии закрыты.

Розр.I.Kordyak
Return to Top ▲Return to Top ▲