Свято останнього дзвоника

DSCF1482_1Сьогодні, 27 травня, пролунав останній дзвоник, оголошуючи, що в загальноосвітніх школах району успішно завершився навчальний рік . Для кожного з нас це свято по-своєму особливе. Для першокласників – це перше свято останнього дзвоника, перше досягнення на шляху оволодіння знаннями.

Останній дзвоник – це ще й нагадування, що для молодших і старших школярів розпочалася чудова пора – літні канікули, пора відпочинку, мандрівок, зустрічей з цікавими людьми, природою.DSCF1502_3

На святі Останнього дзвоника учнів Вербецької ЗОШ І-ІІ ст. вітав заступник голови районної ради Василь Провозьон.

DSCF1491_2Звертаючись до випускників, Василь Миколайович зауважив, що вибір професії, який стоїть перед ними, є дуже важливим для реалізації себе, як особистості. Він підкреслив, що, обираючи шлях у життя, кожен повинен пам’ятати, що держава покладає велику надію на своїх громадян, а тому це рішення слід приймати виважено.DSCF1449_4

Заступник голови райради щиро та тепло привітав зі святом останнього дзвоника педагогічний та учнівський колективи школи, батьків. Подякував наставникам за їх нелегкий труд на освітянській ниві. Побажав щастя, добра, міцного здоров’я та успіхів. Випусникам побажав успіхіву всіх починаннях, успішного навчання у вищих навчальних закладах, а решті учнів – вдалого та корисного літнього відпочинку.

QR Code - Take this post Mobile!
Use this unique QR (Quick Response) code with your smart device. The code will save the url of this webpage to the device for mobile sharing and storage.
Коментарі и пінги до записів заборонені.

Комментарии закрыты.

Розр.I.Kordyak
Return to Top ▲Return to Top ▲