Про скасування конкурсу на заміщення вакантної посади головного спеціаліста організаційного відділу виконавчого апарату районної ради

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

12 лютого 2016 року                    смт. Летичів                                 №9 /2016-0

Про скасування конкурсу на заміщення вакантної посади головного спеціаліста організаційного відділу виконавчого апарату районної ради

Відповідно до ст. 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», листа Головного управління державної служби від 26.08.2010 № 6941/12-10, розпорядження голови районної ради від 29.01.2016 №6/2016-о «Про затвердження заходів щодо економії та раціонального використання коштів», у зв’язку з тим, що  кошторис витрат на 2016 рік становить 140 тис. грн., що забезпечує лише 2 місяці оптимальної оплати праці з нарахуваннями працівникам виконавчого апарату районної ради та оплату енергоносіїв, неможливістю подальшого функціонування установи та можливим скороченням штату:

1. Скасувати проведення конкурсу на заміщення вакантної посади головного спеціаліста організаційного відділу виконавчого апарату районної ради.

2.Начальнику організаційного відділу виконавчого апарату районної ради подати повідомлення про скасування проведення конкурсу на заміщення вакантної посади головного спеціаліста організаційного відділу виконавчого апарату районної ради для опублікування в «Летичівській газеті».

3.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної ради Провозьона В.М.

Голова ради                                                    М.Крутоуз

QR Code - Take this post Mobile!
Use this unique QR (Quick Response) code with your smart device. The code will save the url of this webpage to the device for mobile sharing and storage.
Коментарі и пінги до записів заборонені.

Комментарии закрыты.

Розр.I.Kordyak
Return to Top ▲Return to Top ▲