Військова служба за контрактом

87_dod1Летичівський районний військовий комісаріат проводить набір на військову службу за контрактом щодо комплектування посад рядового, сержантського та старшинського та офіцерського складу Збройних Сил України.

Військовослужбовцям за призовом під час мобілізації, на особливий період при заключенні контракту передбачено одноразову грошову допомогу (особам рядового складу вісім мінімальних заробітних плат, особам офіцерського складу десять мінімальних заробітних плат); введено короткостроковий контракт терміном на 6 місяців; запроваджено присвоєння первинного військового звання «молодшого лейтенанта» військовослужбовцям рядового складу, сержантського та старшинського складу, які і проходять військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період;

  • запроваджено порядок призначення на офіцерські посади осіб сержантського і старшинського складу, які мають бойовий досвід та не мають вищої освіти.

З січня місяця підвищено в 2,5 рази грошове забезпечення військовослужбовців. Так солдат 1-го контракту буде отримувати 7 тис.грн., командир відділення -8 тис.грн., командир взводу -10 тис. грн., командир роти -12 тис. грн., командир батареї -13 тис.грн., командир бригади -14 тис.грн.

Військовослужбовці, які будуть виконувати службові обов’язки в зоні АТО додаткову отримуватимуть премію в розмірі-5 тис.грн.

На військову службу за контрактом осіб рядового, сержантського або старшинського складу приймаються:

  • особи рядового складу, які проходять строкову військову службу, або військову службу за призовом під час мобілізації на особливий період;
  • громадяни призовного віку, які мають вищу, професійно-технічну, повну або базову загальну середню освіту;
  • жінки з відповідною освітою віком від 18 до 50 років.

Особи, які проходять військову службу за контрактом та продовжили строк військової служби за новим контрактом мають право навчатися без відриву від військової служби у вищих військових навчальних закладах, військових навчальних підрозділах вищих навчальних закладів, а у разі відсутності можливості підготовки за спеціальностями у цих навчальних закладах,- інших вищих навчальних закладах з метою здобуття вищої освіти. Після завершення першого контракту (у тому числі 6-ти місячного контракту), військовослужбовці, які продовжили строк військової служби за новим контрактом, можуть безкоштовно отримати вищу освіту (спеціальність).

УМОВИ УКЛАДЕННЯ КОНТРАКТУ

На військову службу за контрактом приймаються громадяни, які пройшли професійно-психологічний відбір і відповідають установленим вимогам проходження військової служби (за медичними показниками та освітою).

Громадянам, які виявили бажання щодо проходження військової

служби за контрактом звертатися у Летичівський районний військовий комісаріат за адресою: смт.Летичів вул..Белавіна,2а за телефоном   038572-03-44, 0980482008

Військовий комісар

Летичівського РВК

майор                                              О.М. ГУЛЬКО

QR Code - Take this post Mobile!
Use this unique QR (Quick Response) code with your smart device. The code will save the url of this webpage to the device for mobile sharing and storage.
Коментарі и пінги до записів заборонені.

Комментарии закрыты.

Розр.I.Kordyak
Return to Top ▲Return to Top ▲