Проекти рішень четвертої сесії районної ради

 1. Про внесення змін до регламенту Летичівської районної ради.
 2. Про заяви, звернення та запити депутатів районної ради.
 3. Про депутатські запити. додаток
 4. Про зміни у складі постійних комісій районної ради
 5. Про виконання районного бюджету за 2015 рік.
 6. Про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік.
 7. Про встановлення надбавки, преміювання та виплати матеріальної допомоги голові районної ради та заступнику голови районної ради у 2016 році.
 8. Про звіт завідувача Летичівської центральної районної аптеки №14 Кіндрата Р.В.
 9. Про звіт тимчасово виконуючого обов’язки директора комунального підприємства Летичівської районної ради “Летичівський спецлісгосп” Кремінського Л.Л.
 10. Про звіт редактора комунального підприємства Летичівської районної ради “Редакції “Летичівської газети” Віннічук Г.В.
 11. Про затвердження складу редколегії “Редакції “Летичівської газети”.
 12. Про звіт головного лікаря Летичівського району Томенчук А.М. 
 13. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки на території Снітівської сільської ради загальною площею 22.0000 га.
 14. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки на території Меджибізької селищної ради загальною площею 4,6560 га.
 15. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки на території Меджибізької селищної ради загальною площею 16,2265 га.
 16. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки на території Козачківської сільської ради загальною площею 22.0000 га. 
 17. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки на території Козачківської сільської ради загальною площею 12.0000 га. 
 18. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки на території Грушковецької сільської ради загальною площею 13.4824 га.
 19. Про встановлення розміру орендної плати для Летичівської центральної районної аптеки №14 на 2016 рік.
 20. Про встановлення розміру орендної плати в розмірі 1 грн. для установ та організацій, які утримуються за рахунок коштів державного та місцевого бюджетів.
 21. Про затвердження плану роботи районної ради на І півріччя 2016 року.
 22. Про комісію районної ради з питань поновлення прав реабілітованих.
 23. Про зняття з контролю рішень сесій районної ради. додаток
QR Code - Take this post Mobile!
Use this unique QR (Quick Response) code with your smart device. The code will save the url of this webpage to the device for mobile sharing and storage.
Коментарі и пінги до записів заборонені.

Комментарии закрыты.

Розр.I.Kordyak
Return to Top ▲Return to Top ▲