Виїзний прийом громадян

den_nz27.01.2016 заступник голови районної ради Провозьон Василь Миколайович провів особистий виїзний прийом громадян в селах Малаківщина і Снітівка.

У виїзному прийомі також взяли участь працівники управління соціального захисту населення райдержадміністрації, управління Пенсійного фонду України в Летичівському районі та Відділу Держгеокадастру у Летичівському районі .

Жителі населених пунктів підняли ряд питань, що стосуються: надання земельної ділянки для ведення ОСГ та під забудову  учасникам АТО; забезпечення автобусного сполучення між селами Малаківщина, Снітівка з смтЛетичів; про необхідність здійснення виїзного профілактичного медичного огляду населення лікарями РЦПМСД та ЦРЛ в населених пунктах;  проведення ремонту доріг;  щомісячної обов’язкової плати за природний газ при наявності залишку коштів за рахунок призначеної субсидії; об’єднання територіальних громад тощо.

По всіх питаннях було надано відповідь та роз’яснення, деякі з них направлено на розгляд та реагування посадовим особам,  у компетенції яких вони знаходяться.

QR Code - Take this post Mobile!
Use this unique QR (Quick Response) code with your smart device. The code will save the url of this webpage to the device for mobile sharing and storage.
Коментарі и пінги до записів заборонені.

Комментарии закрыты.

Розр.I.Kordyak
Return to Top ▲Return to Top ▲