Порядок подання звернень до Хмельницької місцевої прокуратури

nw_650dea067beb4a61df1d5a7be1358754У зв’язку із реорганізацією органів прокуратури на території Хмельницької області наразі діє п’ять місцевих прокуратур, серед яких Хмельницька місцева прокуратура, що розташована за адресою вул. Проскурівська, 63 у м. Хмельницькому.

До її територіальної юрисдикції входить місто Хмельницький, Деражнянський, Летичівський та Хмельницький райони.

Разом з тим, реформування не означає, що жителі інших районів, не за місцем розташування місцевої прокуратури, позбавлені можливості звертатися за захистом своїх конституційних прав до органів прокуратури. Заявники і в подальшому можуть звертатися зі своїми зверненнями (заявами та скаргами), запитами на інформацію до органів прокуратури за місцем роботи та проживання.

Для того, аби подати звернення, заяву, скаргу тощо до органів прокуратури, можна звертатися до представництв, які діють у кожному районному центрі, місті на базі раніше існуючих районних прокуратур.

Прийом громадян та заяв від них, як і раніше, проводяться щоденно в робочий час у адміністративних приміщеннях колишніх прокуратур за наступними адресами:

  • вул. У. Громової, 10 у м. Хмельницькому (колишня прокуратура Хмельницького району),
  • вул. Панасюка, 3 у смт. Летичів (колишня прокуратура Летичівського району, а відтепер – Летичівський відділ Хмельницької місцевої прокуратури),
  • вул. Грушевського, 6 у м. Деражня (колишня прокуратура Деражнянського району, а відтепер – Деражнянський відділ Хмельницької місцевої прокуратури).

Окрім цього, на сьогодні звернення можна направляти на електронну адресу Хмельницької місцевої прокуратури (khmeln_m_prok@ukr.net) та на телефон «гарячої лінії» у м. Хмельницькому (0382-70-35-97), запити на інформацію на зазначену електронну адресу та телефон (факс) (0382-76-29-85).

Робота прокуратури і в подальшому буде спрямована на захист інтересів громадян.

Керівник Хмельницької місцевої прокуратури Валерій Заяц

QR Code - Take this post Mobile!
Use this unique QR (Quick Response) code with your smart device. The code will save the url of this webpage to the device for mobile sharing and storage.
Коментарі и пінги до записів заборонені.

Комментарии закрыты.

Розр.I.Kordyak
Return to Top ▲Return to Top ▲