Проекти рішень вимоги

Відповідно до частини третьої статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації» (далі Закон) проекти нормативно-правових актів, рішень органів місцевого самоврядування, розроблені відповідними розпорядниками, оприлюднюються ними не пізніш як за 20 робочих днів до дати їх розгляду з метою прийняття. Разом з тим положеннями пункту 2 частини першої статті 15 Закону передбачено, щорозпорядники інформації зобов’язані оприлюднювати лише проекти рішень, що підлягають обговоренню, а не всі свої правові акти.

У зв’язку з появою таких норм у органів місцевого самоврядування виникає низка питань такого змісту: як бути з проектами рішень, які потрібно розглядати невідкладно; як приймати рішення про обрання секретаря ради, затвердження на посаду заступників сільського, селищного, міського голови та звільнення їх з посад; як розглядати проекти рішень органів місцевого самоврядування, що мають чітко виписані процедури їх розгляду в інших законах (з земельних питань, про місцевий бюджет тощо); як такий строк узгоджується з строком прийняття рішень ради та її виконавчого комітету за зверненнями громадян; які наслідки порушення строку опублікування проектів рішень.

QR Code - Take this post Mobile!
Use this unique QR (Quick Response) code with your smart device. The code will save the url of this webpage to the device for mobile sharing and storage.
Комментарии закрыты, но вы можете Трекбэк с вашего сайта.

Комментарии закрыты.

Розр.I.Kordyak
Return to Top ▲Return to Top ▲