Вибори пройшли, але робота продовжується

1443788040_28_05Ось і закінчилися виборчі перегони місцевих виборів 2015 року. Сьогодні важко оцінити їх значення, але ми можемо констатувати той факт, що у нашому районі вперше вибори відбулися тільки в двох об’єднаних громадах.  Виборці району обрали двох селищних голів, депутатів селищних та районної громад. Проте на вибори прийшло переважно старше та середнє покоління виборців  нашого району. Молодь не прийшла, так як приходила на президентські та парламентські вибори. Тому то результат явки виборців по району на місцевих виборах складає 54%.
Вибори пройшли, але робота для нас триває. Відділ ведення Державного реєстру виборців продовжує працювати у звичному режимі, забезпечуючи щоденне та щомісячне поновлення даних про виборців. Адже у відповідності до Закону України “Про місцеві вибори” в об’єднаних громадах незабаром повинні відбутися вибори старост сіл. Це потребує постійного оновлення реєстру виборців району. Так, під час підготовки до місцевих виборів, про включення до Реєстру виборців  звернулося 17 осіб, понад 30 молодих людей  виявлено як таких, що були пропущені. Близько 30 виборців за заявами до відділу уточнили свої виборчі адреси та ідентифікаційні дані. Понад 50 осіб віднесено до категорії “нездатні самостійно пересуватися”. Завдяки спільній роботі з міграційною службою району, ДРАЦС районного управління юстиції, районного суду, управлінням соціального захисту населення, сільськими та селищними радами, дільничими виборчими комісіями від виборців стало менше нарікань на списки виборців.

Звертаємося до жителів району уточнити свої дані в Реєстрі. Особливо це стосується тих, хто не знайшов себе у списках виборців на минулих виборах; тих, кому нещодавно виповнилося 18 років; хто знайшов помилки у своїх даних або родичів, має дані про смерть окремих виборців, які є у списках виборців. Наш відділ знаходиться: смт Летичів, вул. Горького, 2/1, каб. 105А (будинок райради). Тел.: 2-05-37, 2-05-36, 2-00-88.

Інформацію про роботу відділу та про новини виборчого законодавства періодично розміщуємо на сторінках районного часопису “Летичівська газета” та на сайті Летичівської райдержадміністрації. Багато нового щодо виборів різних рівнів можна отримати на сайті Центральної виборчої комісії.

Начальник відділу ведення

Державного реєстру виборців

Летичівської райдержадміністрації                                                   Б.І. Нагорний

QR Code - Take this post Mobile!
Use this unique QR (Quick Response) code with your smart device. The code will save the url of this webpage to the device for mobile sharing and storage.
Комментарии закрыты, но вы можете Трекбэк с вашего сайта.

Комментарии закрыты.

Розр.I.Kordyak
Return to Top ▲Return to Top ▲